Choose language:

Info

LASTEAIA BASSEIN ON SULETUD!

KOHTUME SÜGISEL!

 

 

Tere lugupeetud lapsevanemad!

Seoses sellega, et kodulehe populaarsus on  meie lasteaias küsitluste põhjal vähenenud,tahan  välja tuua mõned selgitused.

Kodulehe info on edaspidi vajalik külalisele, kes huvitub Väätsa lasteiast või lapsevanemale  kes on huvitatud oma lapsele  lasteaiakoha saamisest . Kodulehel on ülal kogu lasteaia elu puudutav üldinfo,mis on püsiv  ja mida täiendatakse vastavalt vajadusele . Samas ei sisalda see enam uut igapäevainfot vanematele,kelle laps juba käib Väätsa lasteaias. 

Teen teatavaks, et edaspidi saab lapsevanem,kelle laps on Väätsa lasteaia nimekirjas  olla kursis lasteaia igapäevaeluga läbi ELIIS  e- keskkonna. ELIIS-iga ühinemiseks on igal lapsevanemal  vaja  ELIIS-iga liituda. 


ELIIS- iga liitunud  lapsevanematel on võimalus näha lapse puudumisi, päeviku päevakirjeldust ja lapse kohta sisestatud personaalseid kommentaare. Vanemad näevad ainult neid lapse kaarte ja kuu- ning nädalaplaane mis on õpetaja poolt eraldi vanemale avalikustatud.

Lapsevanemad võivad ELIISi kasutama hakata iseseisvalt väga lihtsalt:
1. Minna kodulehele eliis.ee
2. Valida "registreeri" kasutajaks
3. Lapsevanemal on 3 võimalust, kuidas ennast kasutajaks registreerida:
   a) ID-kaardi abil sisse logides
   b) Mobiili-ID abil sisse logides
   c) Kasutajanime ja parooliga registreerides

Iga Lapsevanem saab oma lapse andmetele ligipääsu kahte moodi:
1) Õpetaja või juhataja lisab (isikukoodi alusel) lapse profiilis lapsele vanema
2) Lapsevanem täidab ise ELIIS keskkonnas taotluse ning õpetaja kinnitab selle 

Veel sellel õppeaastal loodame,et kõik  lastevanemad teevad ära ELIIS-iga  liitumise. Liitumise järel on võimalik  ollla kursis juba igapäevasündmustega,millele annavad juurdepääsu  õpetajad ja juhtkond . Kui kellelgi tekib küsimusi võib pöörduda nii lasteaia kui ELIIS-i kasutajatoe poole. Lugupidamisega  direktor. 

 

- admin - AXIS MULTIMEDIA 2008-2009

{$code}